Yükleniyor
  • Müşteri Destek
  • 05458857808

Cihazınız elektrik geldiği anda otomatik olarak açılacak ve çalışmasına devam edecektir. Fakat elektrik kesintilerine ve cihazınızın hasar görmemesine karşı kesintisiz güç kaynakları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

.. Devamı

Cihazınızın desteklediği durumlar doğrultusunda, network üzerinden veya USB üzerinden güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz

.. Devamı

Sitemizde bulunan ilgili ürünün dokümanlar kısmından cihazınızın güncel versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

.. Devamı

Cihazınız IP adresini güvenilir sitelere ekleyiniz. Eğer hala erişiminiz yoksa IP adresinin ve cihaz portunun doğruluğundan emin olunuz.

.. Devamı

Cihaz için yüklediğiniz güncellemenin doğru olup olmadığını kontrol ediniz. Bir süre bekledikten sonra cihazın açılıp normal durumda olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer cihazınız açılmıyorsa en yakın bayimiz veya teknik servisimizle irtibata geçiniz. Cihazlarınızı güncellerken cihaz enerjisinin stabil olduğundan emin olunuz

.. Devamı

Sitemizde bulunan ilgili ürünün teknik özellikler kısmından cihazın detaylı teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz

.. Devamı

Cihazınızın desteklediği IP tarama programları ile cihazın IP adresine ulaşabilirsiniz.

.. Devamı

Güç kaynağının stabil olduğundan emin olunuz. Kablonun sağlıklı olup olmadığından emin olunuz.

.. Devamı

Cihazınızın kayıt kapasitesini, kayıt süresi hesaplama programlarımızı kullanarak hesaplayabilirsiniz.

.. Devamı

Ağ bağlantınızın stabil olup olmadığını kontrol ediniz. Ardından cihazın versiyonunun güncel olup olmadığını kontrol ediniz.

.. Devamı

Sizlerin güvenliği için çağrı merkezimiz üzerinden cihaz şifre sıfırlama işlemleri yapılmamaktadır. Cihazınız e-posta ile sıfırlamayı destekliyorsa bu özelliği kullanabilir, aksi durumda satış ve servis hizmeti aldığınız Çözüm Ortağımız ile irtibata geçebilirsiniz.

.. Devamı

Kayıt izleme yaparken ses seçeneğinin aktif olduğundan emin olunuz. Daha sonrasında kayıt ayarlarınızdan ses seçeneğinin aktif oldundan emin olunuz.

.. Devamı

Cihazınızın ağ bağlantısının durumunu, sistemde IP veya MAC çakışması durumu olup olmadığını, besleme gerilimini ve kayıt cihazınızın versiyonunu kontrol ediniz.

.. Devamı

EN54, yangın algılama ve ihbar sistemleri ile seslendirme ve acil anons sistemlerinin kullanıldığı alanların insanlar için daha güvenli hale gelmesini amaçlamaktadır. EN54 kriterlerinin net bir şekilde belirtilmesi üretilen ürünlerin; sorunsuz, daha gelişmiş ve dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

.. Devamı

Yangın alarm sistemleri kendi üzerinde akü girişlerine sahiptir. Sisteminizde akü bağlı ise elektrik kestisi durumunda akülerinizin kapasitesi kadar sisteminiz çalışmaya devam edicektir.

.. Devamı

Yangın alarm sistemleriniz merkezi izleme yazılımları ile bir merkez üzerinden izleme ve kontrol etme işlemleri yapılabilir.

.. Devamı

Yangın alarm sistemlerinizin periyodik bakımları güvenliğiniz açısından yapılmalıdır. Sistemin doğru bir şekilde çalıştığı, detektörlerinizin kirlilik durumları bu periyodik bakımlarda kontrol edilir.

.. Devamı

Kesinlikle sisteme yetkili kişi dışında müdahaleye izin vermeyiniz. Sisteminiz hata veriyor olsa bile çoğu fonksiyonu güvenliğiniz için çalışıyor durumda olabilir. Yetkili bayimizle irtibata geçiniz

.. Devamı

Elektrik kesintisi durumunda siren içerisinde bulunana piller ile elektrik kesintisi durumunda sireniniz çalışmaya devam eder.

.. Devamı

Sirenler kendi üzerlerinde sökülme durumlarına karşı bir tamper switch bulunur. Siren sökülmeye çaldığında tamper switch devreye girerek alarmınız çalmaya başlayacaktırç

.. Devamı

Kesinlikle sisteme yetkili kişi dışında müdahaleye izin vermeyiniz. Sisteminizden hata alıyor olsanız bile çoğu fonksiyonu güvenliğiniz için çalışıyor durumda olabilir. Yetkili bayimizle irtibata geçiniz

.. Devamı

Belirli bir kilogram ölçeğinin altındaki hayvanları algılamayan detektörlere PET detektör denir.

.. Devamı